skip to Main Content

My sme Green Finance!

Green Finance Group AG a jej dcérske spoločnosti pôsobia medzinárodne a ponúkajú široké portfólio služieb.

20210908_GF_Organigramm_SK
 1. Základné imanie € 500.000,-

  1. Green Finance Broker AG

   Základné imanie € 50.000,-

  2. Green Finance Capital AG

   Základné imanie € 50.000,-

  3. Green Finance Business Center Linz GmbH

   Základné imanie € 2.000.000,-

  4. Green Finance GmbH

   Základné imanie € 1.000.000,-

   1. MEG Mauerkirchen

    Veľkosť € 12.000.000,-

   2. MEG Schloss Frein

    Veľkosť € 5.000.000,-

   3. MEG Geboltskirchen

    Veľkosť € 12.000.000,-

   4. MEG Scharnstein

    Veľkosť € 1.000.000,-

  5. Green Business Center Graz GmbH

   Základné imanie € 1.000.000,-

  6. LVA Prozess
   -finanzierung GmbH

   Základné imanie € 250.000,-

  7. Zenith GmbH

   Základné imanie € 35.000,-

Míľniky

5 Jahre Green Finance

Vedenie spoločnosti Green Finance

Riaditelia Green Finance sú jedným zo základných pilierov, na ktorých je postavený náš úspech. Motivovaní partneri, kvalitné pracovné prostredie, skvelé vzdelávanie a podpora Green Business partnerov – to je to, čo tvorí naše vedenie. Naši riaditelia majú skúsenosti z rôznych odborov a prinášajú veľa špecializovaného know –how – dokonalý koncept úspechu.

Gerald
Frühauf

Senior Business Director
ZISTIŤ VIAC
Gerald Frühauf

S 24 ročnými skúsenosťami v oblasti poisťovníctva a finančného poradenstva je Gerald Frühauf považovaný za špecialistu v odbore financií. Po dvanástich rokoch pôsobenia v manažmente veľkej finančnej spoločnosti, pracoval tento pôvodným povolaním automechanik, ďalších 12 rokov v odbore ako nezávislý finančný poradca. Ako spoluzakladateľ spoločnosti Green Finance GmbH, poskytuje denne svoje odborné vedomosti a skúsenosti vo všetkých oblastiach obchodu a tak sa významne podieľa na úspechu spoločnosti.

Christian
Schauer

Chief Executive Officer
ZISTIŤ VIAC
Christian Schauer

V čele skupiny Green Finance je Christian Schauer tým mužom, ktorý položil základný kameň realizácie Green Finance vízie. Je hnacou silou, ktorá stojí za filozofiou o udržateľnosti a zákazníckej ústretovosti a realizuje novú cestu v odbore financií. Tento HTL inžinier sa môže obhliadnuť za sedemnásťročnými skúsenosťami v obchodnom a technickom vedení a disponuje mnohými školeniami a kvalifikáciami v rôznych oblastiach. Christian Schauer má ako spravovateľ nehnuteľností a finančný poradca všetky predpoklady na to, aby ako predseda správnej rady Green Finance Group AG, Green Finance Capital AG, Green Broker AG, ako generálny riaditeľ Green Finance GmbH Austria a LVA24 Prozessfinanzierung GmbH zaručil ich dlhodobý úspech.

Michael
Kottnig

Chief Operating Officer
ZISTIŤ VIAC
Michael Kottnig

Michael Kottnig je jednotkou v oblasti vedenia predaja, komunikácie a inovácií. Ako COO a obchodný riaditeľ skupiny Green Finance obohatil tím vedenia svojimi odbornými vedomosťami a vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami. Ako štátom certifikovaný finančný poradca a finančný maklér s 15 ročnými skúsenosťami v odbore, výraznými schopnosťami viesť a riadiť inovácie, predstavuje Michael Kottnig v rámci Green Finance dôležitý styčný bod pre všetkých Business Partnerov na medzinárodnej úrovni.

Walter
Schuster

Senior Business Director
ZISTIŤ VIAC
Walter Schuster

Vstupom Waltera Schustera do skupiny sa podstatne rozšírili oblasti pôsobenia Green Finance. Jeho úlohou bolo udržateľné koučovanie zamestnancov v Rakúsku a v zahraničí a ich vedenie k úspechu pomocou optimalizovaného a aktualizovaného vzdelávacieho systému Green Finance. Ako zakladateľ spoločnosti LVA24, vybudoval počas krátkej doby jedného z najvýznamnejších poskytovateľov služieb financovania súdnych sporov v Rakúsku a v zahraničí. Zároveň je aktívny v oblasti rozširovania predaja a nesie hlavnú zodpovednosť za expanziu Green Finance v Bulharsku, Českej republike a na Slovensku.

 

Ivo
Ljubas

Senior Business Director
ZISTIŤ VIAC
Ivo Ljubas

Osemnásťročné skúsenosti v odbore financií robia z Iva Ljubasa nepostrádateľného mentora tímu Green Finance. Svoju kariéru odštartoval tento špecialista na predaj a koučing ako poisťovací agent a zároveň certifikovaný finančný poradca. Od roku 2009 sa Ivo Ljubas venuje popri činnosti poskytovateľa finančných služieb, taktiež projektom v oblasti fotovoltiky a veternej energie. Ako zakladajúci člen Green Finance posiluje firemnú myšlienku o udržateľnosti vďaka svojmu všestrannému know how v odbore energetiky a financií.

Markus
Jäkel

Senior Business Director
ZISTIŤ VIAC
Markus Jäkel

Po vyučení sa za procesného technika v chemickej výrobe, prestúpil Markus Jäkel do finančného odboru a začal úspešnú kariéru ako finančný poradca. Od roku 2015 podporil náš vedúci tím Green Finance a stal sa zakladajúcim členom Green Finance GmbH. Po medzinárodnom rozšírení štruktúry spoločnosti je Markus taktiež akcionárom Green Finance Group AG.

Thomas
Hauer

Senior Business Director
ZISTIŤ VIAC
Thomas Hauer

Od roku 2011 sa Thomas Hauer, certifikovaný finančný poradca, venuje výhradne finančným službám. Po pôsobení v rôznych finančných spoločnostiach tvorí od roku 2015 pevnú súčasť vedúceho tímu Green Finance. Pre Thomasa Hauera je obzvlášť dôležitá orientácia na zákaznícky servis – priania zákazníkov a ich finančný rast sú pre neho na prvom mieste. Je preto dôležitým hnacím motorom v oblasti zlepšovania služieb.

Silné vedenie pre udržateľný úspech